![](https://cdn.prod.website-files.com/63f6432e3560920e33f456bf/64076de07d2d23c387eabaf6_63ffb82478c6cd1ed8ccc725_290987529_10159972366591066_2314756616869087569_n.jpeg)
Αποχαιρετηστήριο δείπνο παρέθεσαν τα μέλη του Συλλόγου Θεσσαλονικέων Τορόντο, προς τον απερχόμενο Γενικό Πρόξενο της Ελλάδας στο Τορόντο κ. Βίκτωρα Μαλιγκούδη.
Οι εκπρόσωποι του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου, Δόμνα Σισκόπουλος-πρόεδρος, αντιπρόεδρος - Άννα Παπάζογλου, γραμματέας Μιλτιάδης -Τσαβδαρίδης, τα μέλη Νίκος Χριστίδης και Παναγιώτα Αμανατίδου, πρόσφεραν ενθύμιο Τιμής Ένεκεν στον κ. Μαλιγκούδη ευχαριστώντας τον για την συνεργασία και συμπαράσταση του στα 4 χρόνια της θητείας του στο Τορόντο και του ευχήθηκαν “Καλό ταξίδι και ότι καλύτερο!”
Thank you Proxeno Victor Maligoudis for your support over the last 4 years. All the best in your future endeavours.