![](https://cdn.prod.website-files.com/63f6432e3560920e33f456bf/64076de741872259c411dd7d_63fd232336501c4ce08b7bc4_78692010_10157726927879696_8922087902175821824_n.jpeg)
Σύλλογος Ελλήνων Εκπαιδευτικών του Οντάριο
Στο εστιατόριο «Σαντορίνη», το περασμένο Σάββατο, τα μέλη του Συλλόγου Ελλήνων Εκπαιδευτικών του Οντάριο, πραγματοποίησαν το προ-Χριστουγεννιάτικο γεύμα τους. Ευχόμαστε σε όλους Καλά και ευλογημένα Χριστούγεννα.
![](https://cdn.prod.website-files.com/63f6432e3560920e33f456bf/63fd232336501cb9798b7bc5_78306820_10157726927999696_4862044949215969280_n.jpeg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/63f6432e3560920e33f456bf/63fd232336501c81ef8b7bc7_78300406_10157726927889696_6490923901952983040_n.jpeg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/63f6432e3560920e33f456bf/63fd232336501cb1b88b7bc2_78158078_10157726928594696_6719745495897473024_n.jpeg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/63f6432e3560920e33f456bf/63fd232336501ce5348b7bc1_77225089_10162669731875252_2707266234839203840_o.jpeg)
Join Our Newsletter and Get the Latest
Posts to Your Inbox
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.