![](https://cdn.prod.website-files.com/63f6432e3560920e33f456bf/6407671306861333e2305006_63fd232dd3cf65f6a10607fe_83108481_1073928579625120_6360284311207280640_n.jpeg)
Τα μέλη της Κυπριακής Κοινότητας Τορόντο, έκοψαν τη βασιλόπιτα τους την περασμένη Κυριακή στο πολιτιστικό κέντρο “Μακρυγιάννης”. Ο ιερέας π. Φίλιππος τέλεσε τον καθιερωμένο αγιασμό για την νέα χρονιά και ευλόγησε τη βασιλόπιτα. Η τυχερή που κέρδισε το φλουρί ήταν η κ. Έμιλι. Ευχόμαστε σε όλους τους Κύπριους συμπάροικους και του χρόνου με υγεία!
![](https://cdn.prod.website-files.com/63f6432e3560920e33f456bf/63fd232dd3cf65661e060804_82443353_1073928916291753_1327942422646226944_n.jpeg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/63f6432e3560920e33f456bf/63fd232dd3cf6586900607fd_82792699_10215873555171901_2381438861734576128_n.jpeg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/63f6432e3560920e33f456bf/63fd232dd3cf657a2f0607fb_83209166_10215873556491934_2854741818212352000_n.jpeg)
Join Our Newsletter and Get the Latest
Posts to Your Inbox
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.