![](https://cdn.prod.website-files.com/63f6432e3560920e33f456bf/63fd2461ea1bb7f52d00d25d_52653255_1018150068376249_6559809331930333184_n.jpeg)
Την Κυριακή 24 Φεβρουαρίου, στο Arkadia House εστιατόριο, οργανώθηκε γεύμα προς τιμήν του απερχόμενου προέδρου της Ομοσπονδίας Θεσσαλικών Συλλόγων Οντάριο Καναδά, Νικηφόρου Λαμπίρη.
Η ατμόσφαιρα ήταν γεμάτη σύμπνοια, ομόνοια, αγάπη και σεβασμό. Ο απερχόμενος πρόεδρος Νικκηφόρος Λαμπίρης μεταξύ άλλων ανέφερε: «Ήμασταν μια τέλεια ομάδα. Δουλέψαμε ο ένας για τον άλλο, όλοι για έναν, και ένας για όλους. Γι’ αυτό πήγαμε μπροστά, χωρίς εγωισμούς και υπεροψία».
Η νυν πρόεδρος κυρία Θωμαή Μαντζιούρα ευχαρίστησε όλους τους παριστάμενους και απευθυνόμενη προς προς τον τέως πρόεδρο είπ娫νιώθουμε ότι είμαστε μια μεγάλη οικογένεια και αυτά τα συναισθήματα τα οφείλουμε σε εσάς!»
![](https://cdn.prod.website-files.com/63f6432e3560920e33f456bf/63f670f4515270bbd6fb6a43_51838839_1018150061709583_4976630068173340672_n.jpeg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/63f6432e3560920e33f456bf/63f670f4515270395efb6a44_52736741_1018150038376252_6054014080274923520_n.jpeg)